Sklep Firmowy - ul. Krakowska 6, 31 - 066 Kraków

Precioso sklep z biżuterią ślubną, srebrną artystyczną, Kraków, ul. Krakowska 6

Sklep Firmowy z biżuterią Precioso

ul. Krakowska 6, 31-066 Kraków

Sklep z biżuterią Precioso w Krakowie na ul. Krakowskiej 6

Już niedługo w Krakowie na ul. Krakowskiej 6 otwieramy stacjonarny sklep z biżuterią. W ofercie mamy przepiękną biżuterię srebrną, biżuterię ślubną, artystyczną, srebro z kamieniami, perły, kryształ i biżuterię na każdą okazję. Prawdziwe miejsce, które będzie można odwiedzić, każdy drobiazg wziąć do ręki, poczuć ciężar, zobaczyć jak współgra z odcieniem skóry. Za każdym nowym projektem kryje się opowieść. Otwieramy się aby dzielić się z wami historiami.

Od dziesięciu lat prowadzimy sprzedaż hurtową biżuterii. Własny sklep detaliczny to dla nas nowość. Pierwsza okazja na bezpośrednie spotkanie z osobami, dla których realizujemy nasze projekty.

W przyszłości planujemy współpracę z innymi projektantami, potraktujemy tę nową przestrzeń jako miejsce spotkania – czemu samo miejsce bardzo sprzyja. Sami przekonaliśmy się już, że wypełnione jest dobrą energią, gości nas uroczy Krakowski Kazimierz. Chcielibyśmy by było czymś więcej niż tylko sklepem. Planujemy organizować wydarzenia tematycznie związane z biżuterią. Historia srebra i innych metali szlachetnych, moc kamieni… Korzystając z wiedzy naszej i naszych znajomych, z którymi współpracujemy, możemy zgłębiać podobne tematy w trakcie otwartych spotkań.

Pierwszą kolekcją, którą przedstawimy, będzie seria KATLA

biżuteria artystyczna Kraków sklep Precioso
biżuteria artystyczna kraków, sklep precioso
biżuteria artystyczna kraków, sklep precioso

Pierwszą kolekcją, którą przedstawimy, będzie seria KATLA – srebrne kółka, w których obręczach przesypują się drobiny różnych materiałów. Najbardziej zwraca uwagę czarny piasek. To właśnie on był inspiracją dla powstania całej kolekcji – czarny wulkaniczny piasek z islandzkich plaż. Pomiędzy matowymi czarnymi ziarenkami błyszczą drobiny odbijające światło. Islandia to kraina, w której jak nigdzie indziej, daję się odczuć potęga natury. W metalowych małych obręczach zamykamy jej szczyptę.

Kolekcja ma charakter modułowy, poszczególne elementy można łączyć dowolnie. Naszyjniki – okrągłe zawieszki w 3 różnych rozmiarach na wybranym rodzaju łańcuszka o dowolnej długości.

Kółka mogą być wypełnione kamieniami szlachetnymi – malutkimi szlifowanymi rubinami, szmaragdami czy szafirami ale też tymi mniej drogocennymi a równie pięknymi.

Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.