Partnerski salon jubilerski - ul. Krakowska 6, 31 - 066 Kraków

sklep baner white

Salon jubilerski z biżuterią Precioso - Kraków, ul. Krakowska 6

Już niedługo w Krakowie przy ul. Krakowskiej 6, we współpracy z TODORO, otwieramy stacjonarny sklep z biżuterią. Prawdziwe miejsce, które będzie można odwiedzić, każdy drobiazg wziąć do ręki, poczuć ciężar, zobaczyć jak współgra z odcieniem skóry. Za każdym nowym projektem kryje się opowieść. Otwieramy się aby dzielić się z wami historiami.

Od dziesięciu lat prowadzimy sprzedaż hurtową biżuterii. Własny sklep detaliczny to dla nas nowość. Pierwsza okazja na bezpośrednie spotkanie z osobami, dla których realizujemy nasze projekty. Potraktujemy tę nową przestrzeń jako miejsce spotkania – czemu samo miejsce bardzo sprzyja. Sami przekonaliśmy się już, że wypełnione jest dobrą energią, gości nas uroczy Krakowski Kazimierz. Chcielibyśmy by było czymś więcej niż tylko sklepem. Planujemy organizować wydarzenia tematycznie związane z biżuterią. Historia srebra i innych metali szlachetnych, moc kamieni… Korzystając z wiedzy naszej i naszych znajomych, z którymi współpracujemy, możemy zgłębiać podobne tematy w trakcie otwartych spotkań.

Kolekcja KATLA

biżuteria artystyczna Kraków - sklep Precioso
biżuteria srebrna, biżuteria ślubna Kraków - sklep Precioso
biżuteria artystyczna kraków, sklep precioso

Pierwszą kolekcją, którą przedstawimy, będzie seria KATLA – srebrne kółka, w których obręczach przesypują się drobiny różnych materiałów. Najbardziej zwraca uwagę czarny piasek. To właśnie on był inspiracją dla powstania całej kolekcji – czarny wulkaniczny piasek z islandzkich plaż. Pomiędzy matowymi czarnymi ziarenkami błyszczą drobiny odbijające światło. Islandia to kraina, w której jak nigdzie indziej, daję się odczuć potęga natury. W metalowych małych obręczach zamykamy jej szczyptę. Kolekcja ma charakter modułowy, poszczególne elementy można łączyć dowolnie. Naszyjniki – okrągłe zawieszki w 3 różnych rozmiarach na wybranym rodzaju łańcuszka o dowolnej długości. Kółka mogą być wypełnione kamieniami szlachetnymi – małymi szlifowanymi rubinami, szmaragdami czy szafirami ale też tymi mniej drogocennymi a równie pięknymi.

Poza tym, w galerii TODORO dostępne będą wszystkie wzory Precioso. Niezmiennie w ofercie znaleźć będziecie mogli biżuterię srebrną, ślubną, srebro z kamieniami, perły, kryształ i biżuterię na każdą okazję.

Biżuteria ślubna

ikonka bizu slubna
Biżuteria ślubna Precioso to delikatnie plecione minimalistyczne lub bardziej fantazyjne wzory. Kryształowy błysk, uzupełnienie sukni panny młodej. Do jej wykonania używamy kamieni Swarovskiego, kamieni szlachetnych i półszlachetnych oraz wysokiej jakości srebra.

Biżuteria artystyczna

Biżuteria artystyczna Precioso to biżuteria wykonana ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Biżuterię artystyczną wykonujemy według autorskich projektów z najlepszej jakości materiałów. 

Biżuteria srebrna

biżuteria srebrna kraków
Biżuteria srebrna, to biżuteria na każdą okazję. Tworzymy biżuterię z czystego srebra oraz łączymy ja z kryształami, kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi.
Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.