Partnerski salon jubilerski - ul. Krakowska 6, 31 - 066 Kraków

todoro profi fb indygo

Salon jubilerski z biżuterią Precioso - Kraków, ul. Krakowska 6

W Krakowie przy ul. Krakowskiej 6, we współpracy z TODORO, otworzyliśmy stacjonarny sklep z biżuterią. Prawdziwe miejsce, które można odwiedzić, każdy drobiazg wziąć do ręki, poczuć ciężar, zobaczyć jak współgra z odcieniem skóry. Za każdym nowym projektem kryje się opowieść. Chcemy dzielić się z wami historiami.

Od dziesięciu lat prowadzimy sprzedaż hurtową biżuterii. Sklep detaliczny to dla nas nowość. Pierwsza okazja na bezpośrednie spotkanie z osobami, dla których realizujemy nasze projekty. Traktujemy tę nową przestrzeń jako miejsce spotkania – czemu samo miejsce bardzo sprzyja. Sami przekonaliśmy się już, że wypełnione jest dobrą energią, gości nas uroczy Krakowski Kazimierz. Chcielibyśmy by było czymś więcej niż tylko sklepem. Planujemy organizować wydarzenia tematycznie związane z biżuterią. Historia srebra i innych metali szlachetnych, moc kamieni… Korzystając z wiedzy naszej i naszych znajomych, z którymi współpracujemy, możemy zgłębiać podobne tematy w trakcie otwartych spotkań.

Kolekcja KATLA

biżuteria artystyczna Kraków - sklep Precioso
biżuteria srebrna, biżuteria ślubna Kraków - sklep Precioso
biżuteria artystyczna kraków, sklep precioso

Pierwszą kolekcją, którą przedstawiamy jest seria KATLA – srebrne kółka, w których obręczach przesypują się drobiny różnych materiałów. Najbardziej zwraca uwagę czarny piasek. To właśnie on był inspiracją dla powstania całej kolekcji – czarny wulkaniczny piasek z islandzkich plaż. Pomiędzy matowymi czarnymi ziarenkami błyszczą drobiny odbijające światło. Islandia to kraina, w której jak nigdzie indziej, daję się odczuć potęga natury. W metalowych małych obręczach zamykamy jej szczyptę. Kolekcja ma charakter modułowy, poszczególne elementy można łączyć dowolnie. Naszyjniki – okrągłe zawieszki w 4 różnych rozmiarach na wybranym rodzaju łańcuszka o dowolnej długości. Kółka mogą być wypełnione kamieniami szlachetnymi – małymi szlifowanymi rubinami, szmaragdami czy szafirami ale też tymi mniej drogocennymi a równie pięknymi.

Poza tym, w galerii TODORO dostępne są wszystkie wzory Precioso. Niezmiennie w ofercie znaleźć możecie biżuterię srebrną, ślubną, srebro z kamieniami, perły, kryształ i biżuterię na każdą okazję.

Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.